Fail Listem

Yazının yazıldığı tarih Tarih: 10 Temmuz 2013  Yazının ait olduğu kategori Bölüm:  Yazının okunma sayısı Okunma: 7.173 views  Yazıya yapılan toplam yorum Yok.

..

A101 Aktüel, Şok Aktüel, Bim Aktüel’lerinin haftalık katalogları sitemizde

Gazete sitelerinin yer aldığı, güne başlarken hangi siteye gireceğinizin rehberliğini yapan, gazeteler sitesi.

Dünyanın her yerinden hava durumlarını konumunuza göre öğrenebileceğiniz, hava durumu sitesi.

Evde kendiniz el emeğinizle üretebileceğiniz aklınıza gelebilecek her şeyin tarifinin bulunduğu Avrupa’da her geçen gün yaygınlaşan “Do It Yourself” sitesi..

Sevdiğiniz radyoları Online olarak dinleyebileceğiniz, üye olup kendi radyo listenizi oluşturabileceğiniz ve aynı zamanda yorumlar yapabileceğiniz online radyo portalı..

Yüksek boyutlu datalarınızı (3gb’ye kadar) kolaylıkla başka kişilerle paylaşmanıza olanak sağlayan %100 ücretsiz ve üyelik sistemine gerek duymayan dosya upload sistemi.

Yüksek boyutlu fotoğraflarınızı (3gb’ye kadar) kolaylıkla başka kişilerle paylaşmanıza olanak sağlayan %100 ücretsiz ve üyelik sistemi olan cloud fotoğraf arşivi

Instagram üzerinden beğendiğiniz fotoğrafları ve videoları üyelik gerektirmeden, reklamsız şekilde rahatça indirmenize yardımcı olur. Sadece yapmanız gereken indirmek istediğiniz içeriğin url adresini uygulamanın ekranına kopyalamak, tüm mobil cihazlarınıza rahatla kullanabilirsiniz.  Ayrıca üyelik gerektirmediği için instagram hesaplarınız başkasının kontrolüne geçmesi gibi bir risk içermez.

Arkadaşlık Testi ile arkadaşlarınızla aranızdaki bağları tespit edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, arkadaşınız ve sizin parmaklarınızı uygulamada gözüktüğü gibi ekrana koymanız ve 4 saniye beklemeniz. Ardından arkadaşlık uyumunuzu ekranda göreceksiniz.

Bir birinden kaliteli markaların online olarak broşürlerine E-Broşür ile ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz markayı favorilerine ekleyebilir ve gelen bildirim ile herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

Zıplayan Adam Siz Oyuncularımıza Yeni Bir Macera Sunuyor.  Zıplayan adamın macera dolu hikâyesine hazır mısınız?
Zıplayan adam, türevlerine göre kendini sıyıran zıplama macera oyunudur. Ve bu oyunu oynamak için parmaklarınızı hazırlayın. Engelleri aşıp, altınları toplamaya çalışın ama oyun içindeki tuzaklara dikkat edin.

Cep telefonlarınız da yaşamış olduğunuz yavaşlama ve kilitlenme sorununu ortadan kaldıran Faster Clean, telefonunuzun daha hızlı çalışmasını sağlarken aynı zamanda da telefonunuzun şarjının daha uzun dayanmasına yardımcı olur.

  • Eksi Yükle

eksisozluk platformu kullanıcıları için geliştirilmiş fotoğraf paylaşım sitesi.

  • Basketbol Sayfası

Basketbol haberlerinin yer aldığı internet sitesi. En güncel TBL haberleri ve maç analizleri basketbolsafyasi.com’da

 

 
Facebook'ta paylaş   Twitter'da paylaş   Besleme | RSS
Henüz yorum yok.

retrokitchenappliances.net