windows 10’da nasıl yardım alınır

Yazının yazıldığı tarih Tarih: 15 Ocak 2018  Yazının ait olduğu kategori Bölüm: Genel, Teknoloji  Yazının okunma sayısı Okunma: 4.642 views  Yazıya yapılan toplam yorum Yok.

Bilindiği üzere Microsoft’un başarılı yazılımı Windows serilerinin yardım sayfaları mevcut, bunlardan Windows 10 için yardımı bulmak için birkaç yol mevcut;

  • Yardım arama – Arama kutusuna bir soru veya anahtar sözcükleri yazın ve Microsoft, web ve Cortana’dan yanıtlar alın. (Not: Cortana yalnızca bazı ülkelerde/bölgelerde kullanılabilir ve bazı Cortana özellikleri her yerde kullanılamayabilir.)
  • İpuçları uygulaması – Yenilikleri öğrenin ve Windows’tan nasıl en iyi şekilde yararlanılacağı hakkında yararlı ipuçlarına bakın. İpuçları uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • Yardım alma – Kullandığınız ayar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sanal temsilciden yardım istemek için Ayarlar’dayken Yardım alın bağlantısını seçin.
  • support.microsoft.com – support.microsoft.com/windows adresine giderek daha karmaşık sorunların yanıtlarını bulun, farklı kategorilerdeki destek içeriklerine göz atın ve sanal temsilciyi deneyin. 
 
Facebook'ta paylaş   Twitter'da paylaş   Besleme | RSS

Yorumlar

Henüz yorum yok.

retrokitchenappliances.net