Büyük İşlerin Çalışanı: Dosya.Me

Yazının yazıldığı tarih Tarih: 4 Ağustos 2015  Yazının ait olduğu kategori Bölüm: Genel, Notlarım, Web  Yazının okunma sayısı Okunma: 3.223 views  Yazıya yapılan toplam yorum Yok.

dosyame-haberYep yeni bir dosya transfer platformunu yayına alarak disklerimi anlamsız datalarla dolduracak olmanın mutluluğunu yaşıyorum 🙂

Açık konuşmak gerekirse alan adını bir abimiz ile birlikte almıştık başka bir proje belirliyorduk ancak şöyle böyle derken öylece kaldı. Fakat alan adının böyle boşta durmasına dayanamadım bir şeyler olmalıydı. İlk aklıma gelen ise alan adının özgünlüğü gereği dosya transfer portalı oldu.

Tabi.. Bu rekabet piyasası önemli bu iş için 🙂 malumunuz wetransfer gibi büyük bir rakip var kaşınızda.. Bende dedim ki onlar 2 gb veriyorlarsa bende 3 gb vereyim bari profesyoneller datalarını parçalayıp wetransfer şartlarına uygulamak zorunda kalmasınlar..

Neyse.. Uzun lafın kısası dosya.me artık yayında..

Kısaca anlatmak gerekirse, kendisi 3gb kadar dosyanızı transfer ediyor isterseniz göndermek istediğiniz mail adresine gönderiyor veya link olarak alabiliyorsunuz.. Tabi bunu dosya yüklemeye başlamadan önce seçmeniz gerekiyor. Birkaç dil seçeneği de mevcut kendilerinin.. Dilerseniz dosyalarınıza şifrede koyabiliyorsunuz. Dosya.me artık sizler için çalışıyor. Tüm yükünüzü çekebilecek kapasitede sunucularda çalışan dosya.me’ye yüklenebilirsiniz sorun yok 🙂

Küçük bir detay, yüklediğiniz dosyayı 12 saat boyunca saklıyor ve ardından otomatik kendisi siliyor.

 
Facebook'ta paylaş   Twitter'da paylaş   Besleme | RSS

Yorumlar

Henüz yorum yok.

retrokitchenappliances.net