El İşçiliği İle Üretilmiş Ürünlerinizi Bisendevar.com’dan Satabilirsiniz

Yazının yazıldığı tarih Tarih: 3 Mayıs 2017  Yazının ait olduğu kategori Bölüm: Notlarım, Teknoloji, Web  Yazının okunma sayısı Okunma: 2.598 views  Yazıya yapılan toplam yorum Yok.

 

 

Blog yazmayalı çok uzun zaman olmuş, buraları özledim desem yeridir..

Uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projeden bahsetmek istiyorum, projenin adı Bisendevar.com, adından da anlaşılabileceği gibi bir tek sizde olmasını istediğiniz el işçiliği ile özenle üretilmiş ürünlerin satışının yapılabildiği bir Pazar yeri platformu bisendevar.com

Bisendevar.com üzerinden isteyen herkes ücretsiz olarak butik açabilir ve ürünlerini yine ücretsiz olarak siteye ekleyebilirler. Bisendevar.com satılan ürünlerden sadece %10 civarında bir komisyon almaktadır.  Elbette komisyonu vermeniz ve siteye üye olmanız yeterli değil çünkü bisendevar’da sadece el işçiliği ile üretilmiş tek ürünler satılabildiği için site yönetimi eklenen ürünleri tek tek inceleyip karar verdikten sonra yayınlamaya izin veriyor. Seri üretim veya makine işçiliğinden geçmiş ürünler bisendevar yönetimi tarafından kabul edilmiyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde yer alan İncubation İstanbul (Kuluçka İstanbul)’da yer alan proje şimdiden bir çok markanın ilgisini çekmiş gözüküyor.

 

 

 
Facebook'ta paylaş   Twitter'da paylaş   Besleme | RSS

Yorumlar

Henüz yorum yok.

retrokitchenappliances.net