Instagram dan Video ve Fotoğraf İndirme

Yazının yazıldığı tarih Tarih: 11 Temmuz 2016  Yazının ait olduğu kategori Bölüm: Genel, Notlarım, Teknoloji, Web  Yazının okunma sayısı Okunma: 3.048 views  Yazıya yapılan toplam yorum Yok.

İnstaİndir

Bugün sizlere instagram üzerinden video ve fotoğrafları cep telefonuna indirmenin en kolay yöntemini anlatacağım.

Bildiğiniz üzere instagram üzerinden fotoğraflar ve videolar indirilemiyor, ancak bunları yan uygulamalarla çözmek mümkün, son günlerde öne çıkan en gelişmiş uygulama ise İnstaİndir, sizlere biraz İnstaİndir’den bahsetmek isterim;

İnstaİndir üyelik gerektirmeden çok basit bir yolla instagram üzerinden video ve fotoğrafları telefonunuza veya mobil cihazınıza kaydetmeye yarıyor. (Ancak üzülerek belirtmek isterim ki bu uygulama şu anda sadece android işletim sistemli cep telefonlarında kullanılabiliyor.)
Uygulamayı indirmek için Google Play Store girerek arama yerine “İnstaİndir” yazmalısınız veya buraya tıklayarak İnstaİndir’i yine Google Play Store’dan indirebilirsiniz.
Uygulamayı indirdikten sonra, indirmek istediğiniz video veya fotoğrafın sağ üst kısmında bulunan üç noktaya ( … ) tıklıyorsunuz ve açılan alanda “Paylaşımın URL’sini Kopyala” ya tıklıyorsunuz, ardından İnstaİndir uygulamasını açarak “URL’yi Yapıştır” diyoruz ve paylaşımın adresi oraya gelmiş oluyor, ardından “Getir” butonuna basarak instagram dan indirmek istediğiniz içerik ekranınıza geliyor, görselin hemen altında yer alan “İndir” butonuna basarak telefonunuza fotoğrafı veya videoyu indirebilirsiniz.

Ayrıca İnstaİndir üyelik gerektirmediği  için instagram hesabınız ile ilgili bilgiler 3. şahıslara ulaşmayacağı için güvenle kullanabilirsiniz.

 

Tanıtım görselleri ;

1

2

3

 

 

 

 
Facebook'ta paylaş   Twitter'da paylaş   Besleme | RSS

Yorumlar

Henüz yorum yok.

retrokitchenappliances.net